
Sieć Kooperatyw Spożywczych świętuje ten dzień wyrażając wdzięczność wszystkim, dzięki pracy których, rośnie nasze jedzenie!
Szczególnie dziękujemy Rolnikom, Rolniczkom, Ogrodnikom i Ogrodniczkom, współpracującym z polskimi kooperatywami spożywczymi!
Bez Was nie byłoby nas. Wspólnie tworzymy system, który szanuje ziemię i człowieka. Doceniamy każdy świt, który witacie w polu i każdą sadzonkę, o którą dbacie. W tym dniu chcemy Wam po prostu powiedzieć: Dobrze, że jesteście!


